Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyścigi dla dzieci i rodzin - VeloTorun 2018


Tradycyjnie w ramach VeloToruń zapraszamy na wyścigi dla dzieci CUK Kids Race oraz rodzinną zabawę rowerową Lenkiewicz Family Challenge. Atrakcje rodzinne zorganizowaliśmy tak abyście mogli wystartować w obu wyścigach!

CUK Ubezpieczenia Kids Race
Wyścigi dla dzieci odbędą na stadionie lekkoatletycznym (300 m od Hali Arena Toruń), start o 11.00, zapisy od 9-10.30 w miasteczku zawodów VT, namiot Copernicus. Udział w zawodach darmowy, a dzięki pomocy CUK na dzieci czekać będą upominki i niespodzianki:)
Kategorie i dystanse (1 runda 400m)
2005 - 3 rundy
2006 - 3 rundy
2007 - 2 rundy 
2008 - 2 rundy 
2009 - 2 rundy 
2010 - 2 rundy
2011 i młodsi - 1 runda
Podział kategori dziewczynki i chłopcy, dekoracja każdego rocznika.

Trasy LENKIEWICZ FAMILY CHALLENGE prowadzić będą od startu zlokalizowanego przy Hali Widowiskowo-Sportowej do kawiarni przy ulicy Olsztyńska/Barwna. Tu wręczone zostaną pamiątkowe medale, na dzieci będą czekały lody i słodkości, a rodziceodpoczną przy kawie. Wszystkie słodko-kolarskie atrakcje dzięki uprzejmości kawiarni Lenkiewicz

Wyścig rodzinny „Lenkiewicz Family Challenge”, jest to forma zabawy, w której celem jest dojechanie z miasteczka zawodów do wyznaczonego punktu (Kawiarnia Lenkiewicz) ścieżkami rowerowymi. Tam każda rodzina zostanie udekorowana medalem. Na trasę można ruszyć pomiędzy 10 a 14 (do godziny 15.00 należy dojechać do Kawiarni Lenkiewicz). Start jest ruchomy tak żeby rodzice startujący w VT mogli ukończyć wyścig i ruszyć na trasę Family Challenge, podobnie w przypadku dzieci które startują w zawodach dla dzieci (CUK Kids Race).