Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Uwaga mieszkańcy Torunia i okolic !


Komunikat o utrudnieniach w ruchu kołowym w związku z organizacją zawodów rowerowych Velo Toruń w dniu 06 maja 2018 r.

 

UWAGA MIESZKAŃCY TORUNIA!

W związku z organizacją zawodów sportowych "Velo Toruń" w dniu 06 maja 2018 r. nastąpią w Toruniu i okolicach utrudnienia w ruchu kołowym. Na czas zawodów z ruchu kołowego wyłączona zostanie jezdnia północna na ul. Gen. Bema na odcinku od ul. Szosa Chełmińska do Ronda Hofmana. Szczegółowy wykaz utrudnień zamieszczamy poniżej. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie. Organizatorzy.
 

Ulotka-VeloTorun2018_A5_MiastoTorun_1

 

Ulotka-VeloTorun2018_A5_MiastoTorun_2


 

Komunikat o utrudnieniach w ruchu kołowym w związku z organizacją zawodów rowerowych Velo Toruń w dniu 06 maja 2018 r.

Informujemy Państwa, iż w dniu 06 maja 2018 r. (niedziela) w związku z realizacją zawodów sportowych wystąpią lokalne i krótkotrwałe utrudnienia w ruchu kołowym w godz. 10.00 – 15.00. Utrudnienia dotyczyć będą dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie Powiatu ToruńskiegoW związku z powyższym prosimy o podporządkowanie się decyzjom i poleceniem służb mundurowych oraz osób kierujących ruchem. Ułatwi to sprawne prowadzenie zawodów oraz zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego.

Zmiany dotyczyć będą miejscowości położonych na trasie zawodów:

Toruń - w kierunku Bydgoszczy na drodze krajowej 80, Przysiek, Rozgarty, Górsk, Czarne Błoto, Zarośle Cienkie, Doły Łążynskie, Łążyn, Rzęczkowo, Skłudzewo,Cichoradz, Siemoń, Bierzgłowo, Zamek Bierzgłowski, Łubianka, Świerczynki, Różankowo, Toruń.

Powyższe zmiany wpłyną na sprawną realizację zawodów sportowych oraz bezpieczeństwo osób poruszających się drogami publicznymi. Za utrudnienia przepraszamy!
 

 

Ulotka-VeloTorun2018_A5_Powiat_1


Ulotka-VeloTorun2018_A5_Powiat_2
Projekt wprowadzonych objazdów na okres realizacji Velo Toruń 2018

schemat objazdów-1