Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gotowi na zmagania?


Do startu zostały już ostanie dni... Gotowi na zmagania? Kto jeszcze nie poczuł dobrej, przedwyścigowej energii, niech będzie o nią spokojny. W tym roku kolarzy walczących w Velo Toruń wspiera marka Squeezy! Potwierdzony przez wielu sportowców wspomagacz w walce o najlepsze czasy będzie towarzyszył Wam na trasie. Wykorzystaj tę okazję!

Niemiecka pionier na rynku żeli energetycznych wspomoże zawodników na każdej możliwej płaszczyźnie. Przede wszystkim, na rowerzystów czekają wspomniane żele w wersji tradycyjnej, a także bardziej rozwodnione drinkżele bez popijania. Bogactwo węglowodanów, 100% naturalności, pyszny smak... To tylko kilka powodów, dla których warto sięgnąć po produkty marki Squeezy. W razie spadku sił i poczucia zmęczenia organizmu, masz już sprawdzony sposób na uzupełnienie zapasów mocy. Który smak najbardziej Cię zachęca. Zapoznaj się z bogatą ofertą i wybierz swoje żele energetyczne, dzięki którym wyminiesz kolejnych rywali i z zapasem sił dojedziesz do mety!

Kiedy po jakimś czasie jazda okaże się zbyt monotonna, możesz ją uatrakcyjnić delikatną przekąską. Zajmij swoje ręce na chwilę czymś innym i sięgnij po najlepsze paliwo w wersji stałej – baton energetyczny Squeezy o smaku owocowym. Produkt ten, podobnie jak żele, nie zawiera środków pochodzenia zwierzęcego, a także laktozy, dzięki czemu jest odpowiedni także dla wegan oraz osób ściśle dbających o dietę. Jest lekkostrawny i łatwo przyswajalny przez organizm, co jest szczególnie ważne podczas rowerowych zmagań. Pędź do mety szybko, energetycznie i ze smakiem!

Zaschło Ci w gardle, a dodatkowo czujesz, że tracisz moc? Rozwiąż te dwa problemy za jednym zamachem! W uzupełnieniu braków paliwa i szybkiej uldze dla gardła pomoże Ci napój energetyczny Squeezy o smaku pomarańczowym. Warto mieć na uwadze fakt, że produkt nie jest zbyt słodki, przez co kolarz może bez problemów pochłonąć energetyczną dawkę. Unikając „zasłodzenia” organizmu, zapewniasz sobie spokojny wyścig i gwarancję wyciśnięcia maksimum swoich możliwości. Szukaj na trasie kubków wypełnionych SQUEEZY Energy Drink, żeby w porę zdobyć moc do pokonania kolejnych kilometrów.

Chcąc dowiedzieć się więcej o energetycznych właściwościach produktów, zapoznaj się z pełną ofertą marki. Zyskaj wiedzę o najlepszej strategii odżywkowej, dzięki której zyskasz niezbędne wsparcie na kolejne wyzwania. Odwiedź stronę internetową http://squeezy.com.pl/ i koniecznie daj znać, co przykuło Twoją uwagę. Tymczasem do zobaczenia w Toruniu!