Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Do STARTU, GOTÓW ... ruszamy!


To już czwarta edycja naszych zawodów, w co czasami trudno uwierzyć, bo wydaje się, że pierwsze spotkanie z Kwiato w Toruniu odbyło się zupełnie niedawno. W Wiśle upłynęło jednak sporo wody, za nami trzy fenomenalne imprezy, a za Michałem niezwykle udane sezony pełne triumfów w najbardziej prestiżowych wyścigach na świecie!
 
055__O5B6676

Bardzo się cieszymy, że razem z Michałem Kwiatkowskim możemy znów gościć pasjonatów "szosy" na starcie imprezy, która bez wątpienia jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu amatorskich imprez kolarskich w Polsce. Część z Was jest tutaj po raz pierwszy, natomiast w bardzo szybkim tempie rośnie grono "Kwiatomaniaków", mających na swoim koncie już kilka startów. Są nas już tysiące!
 
059_218K7866

Forma przeprowadzenia wyścigu powoduje, że bez względu na to czy jesteś ostro trenującym zawodnikiem, czy po prostu lubisz jeździć na rowerze, albo też chcesz dobrze bawić się z całą rodziną, Velo Toruń jest wydarzeniem dla Ciebie. Jako organizatorzy chcemy, by każdy z zawodników i obserwatorów poczuł przyświecającą nam ideę: „zawodowy wyścig dla amatorów kolarstwa szosowego”. Trzy dystanse dedykowane są dla rowerzystów i zawodników, w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Do tego dla najmłodszych Kids Race, a dla rodziców chcących wziąć w imprezie aktywny udział razem ze swoimi pociechami - przejazd Rodzinny. Trasa każdego z nich została zaprojektowana z udziałem Kwiato oraz trenerów i kolarzy zrzeszonych w Akademii Michała Kwiatkowskiego Copernicus. Oprawa, zabezpieczenie trasy, obsługa techniczna, atrakcyjne widoki i tereny, po których jeździ i trenuje Michał oraz rywalizacja na zamkniętych dla ruchu drogach publicznych – to główne atuty, których mogą doświadczyć wszyscy uczestnicy imprezy.
 
369__O0C1896
 
Race Book zawiera opisy, mapy i inne szczegóły dotyczące naszej imprezy, znajdziesz w nim niezbędne informacje związane z Velo Toruń. Przedstawione w treści Race Book’a informacje mają Ci pomóc i wprowadzić w wydarzenie, tak by sportowa rywalizacja zarówno Tobie, jak i pozostałym uczestnikom dawała satysfakcję oraz odbywała się bez naruszenia Waszego bezpieczeństwa. Powodzenia i do zobaczenia na mecie!